Taşımada güven ve güler yüzlü hizmetin temsilcisiyiz.

Ck Ekspres Lojistik olarak 20 yılı aşan tecrübemiz sonucu; Türkiye’nin 81 ilinde yüksek kalite ve en iyi fiyat garantisi ile en yüksek müşteri memnuniyeti ile ilerlemekteyiz.

Türkiye’nin 81 ilinde ; kendi şubelerimiz, muhtelif bölge ve vilayetlerde ise anlaşmalı olduğumuz firmalarla işbirliği yaparak, yurt genelinde parsiyel ve komple yük taşımacılığı yapmaktayız.

Firmamız her yük ve koşula uygun araç portföyü ile müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap verebilme kabiliyetine sahip, güvenli, ekonomik, hızlı ve sorunsuz taşımacılığın öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

20 yılı aşan tecrübemiz ile kurulduğu günden itibaren çalışkan, dürüst ve azimli çalışanlarıyla birlikte birçok yenilik ve başarılarla kendini kanıtlayan ve kaliteli müşteri potansiyeliyle, taşımacılık sektöründe yer alan birçok firmaya da örnek olmaya devam etmektedir.

Sektörde geçirdiğimiz yıllar boyunca; bine yakın memnun müşteri portföyümüz ile alanımızda lider kurumlar arasında yer alarak, memnun müşteri sayımızı her geçen gün arttırmaktayız. Vermekte olduğumuz hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, hem fiyat politikamız hem hizmet kalitemiz ile her geçen gün daha fazla kişi ve kuruma hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.